ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні існує криза вивчення природничих предметів, - Гриневич

|

Школярі втрачають інтерес для вивчення природничих предметів. Про це сьогодні, 12 травня, на прес-конференції у Львові заявила міністр освіти у науки України Лілія Гриневич, передає кореспондент Львівського порталу.

«Для нас дуже важливим є поширення вивчення природничих предметів. Сьогодні в Україні для наступного профілю природниці предмети обирає тільки 7% старшокласників. Це свідчить про кризу вивчення таких предметів. Діти до 9 класу втрачають інтерес до природничих дисциплін і не хочуть їх потім обирати для поглибленого вивчення. Тому нам треба покращити викладання цих предметів та зробити достойну лабораторну базу для їх вивчення», – сказала міністр освіти і науки.

Як відомо минулого року уряд дав 200 мільйонів гривень для закупівлі природничих кабінетів, цього року – 300 мільйонів. Місцева влада також додає свої кошти.

«Саме розвиток природничо-математичної освіти становить потім базу для інженерних, технічних і природничих спеціальностей на наступних щаблях освіти. Саме ці спеціальності розвивають економіку країни», – додала Лілія Гриневич.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...