ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові збирають кошти на лікування 24-річного волонтера

|

Усіх небайдужих просять допомогти зібрати кошти на лікування 24-річного волонтера зі Львова Андрія Бойко. Про це повідомляє спільнота «Варта 1» у Facebook, передає Львівський портал.

«Допомоги небайдужих потребує волонтер зі Львова. Андрію Бойко всього 24. Зовсім нещодавно він одружився. Надзвичайно активний та ідейний, проте у хвороби свої плани і, на жаль, вона не обирає кого «підкосити», – написала активістка Роксолана Зінкевич.

Як наголошує «Варта 1», хлопцеві поставили жахливий діагноз, який шокував усіх: неходжкінська лімфома – рак лімфатичної системи.

Лікарі дають надію на життя та повне одужання, проте щоб мати змогу боротися з недугою гостро бракує 342 000 гривень.

Сестра Андрія Христина Гурська розповідає: «Друзі та небайдужі люди!  Потребує Вашої допомоги наша родина, яка зіткнулася з хворобою віч-на-віч. На перший погляд звичайна простуда в 24 річного Бойко Андрія  виявилась підступною і важкою хворобою Дифузною В-великоклітинною лімфомою (Неходжкінська лімфома-рак лімфатичної системи). Ми почали боротьбу і віримо в перемогу над хворобою. Вже пройшли 4 курси хіміотерапії і тривале стаціонарне лікування над побічними симптомами від негативного впливу лімфоми на організм Андрія (перикардія,неодноразове витягування рідини з пеневральної порожнини і стабілізування важкого стану). Зараз стан стабілізували, призначили 8 курсів хіміотерапії».

Залишилось пройти 6 курсів. Один курс коштує близько 57 000 грн (7651.51 zl (злотих)+ 700 zl препарат, який колють між курсами. Інтервал між курсами 2 тижні.

Отож, усіх небайдужих просять допомогти хлопцеві.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ КОШТІВ:

Картка ПриватБанк

5168 7426 0453 1255 отримувач – Бойко Світлана (мама Андрія)

Телефон Мами Світлани
( 097) 612 70 92
Телефон Сестри Христини
(097) 603 52 95Фото: Варта 1

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...