ОСТАННІ НОВИНИ

«Фото з війни»: на площі Ринок відкрили фотовиставку про війну на Донбасі

|

Від вчора, 5 травня, і до кінця місяця на площі Ринок (при вході в Ратушу) буде представлена фотовиставка під назвою «Фото з війни». Автором фото є Богдан Косяк. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

На цій фотовиставці представлені роботи учасника бойових дій в Україні Богдана Косяка, який, власне, надав нам свої роботи, а також деякі фото надав Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що знаходиться на вул. Пекарській, 41.

Ми дали просту назву для виставки: «Фото з війни» і зорганізували цю виставку зважаючи на це, що в країні війна і ми всі бачимо цю реальність, в якій живемо. І про це також нагадуємо під час заходів, присвячених Дню міста Львова.

Ці фото Богдана Косяка були зроблені в Донецькій області, деякі фото є із села Піски, деякі є з інших районів, власне, Донецької області.

Ця виставка буде представлена на площі Ринок до кінця травня і кожного разу ми будемо її доповнювати іншими світлинами», – зазначила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста Львова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...