ОСТАННІ НОВИНИ

За тиждень у Польщі через національність побили чотирьох українців

|

У Польщі за останні дні сталося два напади на українців на національному ґрунті. Напади сталися у Ченстохові та Новій Гуті. Всіх підозрюваних арештовано на 3 місяці. Про це пише Польське радіо, передає Львівський портал.

Троє молодих чоловіків побили і зневажили громадян України. Це сталося в Ченстохові. Поліція арештувала нападників.

Групу з трьох українців атакували троє поляків, що поводилися агресивно, били постраждалих по всьому тілі і обзивали їх. Слідчі з’ясували, що причиною нападу була національність громадян України. Підозрілим від 22 до 28 років і вони вже відомі правоохоронцям через своє кримінальне минуле. Всім їм висунуто звинувачення побиття і приниження на національному ґрунті, а також арештовано на 3 місяці.

Натомість, кілька днів тому подібний інцидент стався в Новій Гуті – одному з районів Кракова. Там троє поляків напали на 17-річного українця, який зі своїм польським знайомим грав у баскетбол на шкільному майданчику, та жорстоко побили палицями із вбитими до них цвяхами. У цьому випадку також причиною нападу стало українське походження покривдженого юнака. Підозрюваних затримала поліція. Тепер їм загрожує до 8 років ув’язнення.

«Через особливість злочину та жорстокість зловмисників суд взяв всіх підозрюваних під варту на 3 місяці», – розповідає речник малопольської поліції Себастіан Ґлєнь.

Фото: CypLIVE

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...