ОСТАННІ НОВИНИ

Австрійці візьмуться за будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині?

|

У Радехівському районі австрійська компанія має намір збудувати сміттєпереробний завод. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Радехівської міської ради.

Так, у  Радехівській міській раді відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування бюджету та землекористування з інвесторами ПП GIGAJOULE, що зареєстроване у республіці Австрія та працює у багатьох країнах Євросоюзу.

На зустрічі з його керівником та засновником обговорили інвестиційну пропозицію, яка передбачає будівництво на існуючому полігоні ТПВ у м. Радехові сміттепереробного заводу.

За попередніми розрахунками, завод прийматиме 25 тисяч тон ТПВ у рік виключно з міста та Радехівського району. Збільшення об’ємів переробки та території, з якої завозитимуть ТПВ не розглядається, тобто не відбуватиметься у майбутньому.

Інвестори наголосили, що проект є пілотним для України, проте компанія GIGAJOULE працює у сфері утилізації ТПВ у Європі уже 35 років.

Ситуація, що склалась, наприклад, у Австрії у 80-х роках, дуже схожа на ситуацію із ТПВ в Україні сьогодні. ЇЇ вирішення потребує комплексного підходу, що включає роздільний збір та вивезення сміття, його переробку та кінцеву утилізацію. Окрім цього, проект повинен забезпечити оптимальне використання території, на якій функціонуватиме завод. Передбачається, що територія полігону ТПВ в час роботи фабрики буде чистою та естетично привабливою, не псуватиме краєвидів та не стане джерелом смогів чи інших неприємних запахів.

Порадившись, комісії вирішили ініціювати громадське обговорення (вивчення громадської думки) щодо можливості побудови такої фабрики у місті.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...