ОСТАННІ НОВИНИ

Музей релігії у центрі Львова реставрують за німецькі кошти

|

Цього року у рамках співпраці Львова з німецьким проектом GIZ відреставрують будинок-історичну пам’ятку на Староєврейській, 36. Про це сьогодні, 20 квітня, під час брифінгу повідомила керівник міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами посадовця, цього року у рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» буде відреставровано ряд балконів, також Музей історії релігії.

«Ми цього року  з нашими партнерами робимо багато роботи. Наприклад, будинок на Староєврейській 36. Це будинок, де внизу є один з відділів Музею історії релігії. Також ми маємо ряд балконів ще виконати. Фінансування GIZ  цього року дуже обмежене»,  – повідомила вона.

Окрім того, каже Л. Онищенко-Швець, цього року на реставрацію памяток з міського бюджету виділена чимала сума коштів.

«Щодо об’єктів, які ми будемо робити коштом міського бюджету, то ми маємо досить великий бюджет – 25 млн. Не знаємо, чи вдасться зробити все, як планувалось, але маємо надію, що все зробимо», – зазначила керівник управління.

Щодо наявності фахівців у галузі реставрації, то у міськраді не скаржаться.

«Ми маємо фахівців-реставраторів каменю, металу, дерева достатньо. Тепер важливо зберегти тих фахівців тут, бо вони настільки професійні, що їх візьмуть будь-де. Якщо ми не будемо мати достатню кількість замовлень з міського бюджету чи від наших інвесторів, то вони знайдуть собі застосування навиків за кордоном», – важчає Лілія Онищенко-Швець.

Нагадаємо, цього тижня у Львові стартував проект «Що варто знати про відновлення історичних будівель». Цього року GIZ востаннє надає підтримку Львову.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...