Спортсмени Львівщини стали призерами Кубку світу з фехтування на візках

|

Днями у м. Піза (Італія) завершився Кубок світу з фехтування на візках. Спортсмени зі Львівщини на змаганнях вибороли 6 призових місць. Спортсмени «Інваспорту» Львівщини опинилися серед призерів Кубку світу з фехтування на візках. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Так, представниця Львівщини Наталя Морквич (категорія А) виборола 2 медалі –  золоту  у змаганнях  рапіристок та бронзову у змаганнях шаблістом, Антон Дацко (категорія В) здобув золото в рапірі та бронзову медаль у командних змаганнях, Андрій Демчук (категорія А) отримав срібну медаль у змаганнях на шаблі та бронзову у командному турнірі. Загалом фехтувальники паралімпійської збірної команди України виборола 11 медалей: 4 золоті, 1 срібну, 6 бронзових.

Зазначимо, всього у змаганнях взяли участь збірні команди з 19 країн.