ОСТАННІ НОВИНИ

У Трускавці звели готель-ресторан без дозволів і з порушенням норм. ДАБІ виписала штраф

|

У місті Трускавець, що у Львівській області, готельно-ресторанний комплекс оштрафували на майже 300 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДАБІ.

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку будівництва ресторану у Трускавці.

Під час контрольно-інспекційного заходу на об’єкті «Реконструкція кафе з прибудовою під ресторан «Санаторно-готельного комплексу «Женева» по вул. Суховоля, 61 у м. Трускавець Львівської області» виявлені порушення містобудівного законодавства.

Так, встановлено, що  будівельні роботи проведено без проектної документації та без відповідних дозвільних документів, а експлуатація даного об’єкту здійснюється без прийняття його в експлуатацію. Водночас встановлено, що прибудова знаходиться в межах червоної лінії вул. Суховоля у м. Трускавець, що грубо порушує державні будівельні норми.

За результатами перевірки видано рішення про заборону експлуатації об’єкту, припис про усунення виявлених порушень на замовника будівництва, ТзОВ «Оздоровчо-профілактичний комплекс «Планета здоров’я» накладено штрафні санкції  на загальну суму 297 350 грн.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...