Львів’янин став переможцем міжнародного турніру з настільного тенісу

|

Спортсмен зі Львівщини Віктор Дідух переможець міжнародного турніру з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

За її словами, нещодавно у м. Ліньяно Сабьядоро (Італія) завершився міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Загалом у змаганнях приймали участь 190 спортсменів із 32 країн світу.

Національна збірна команда України була представлена 14 спортсменами і посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши 13 медалей (8 золотих, 2 срібних, 3 бронзових).

Успішно в складі збірної команди України змагався представник «Інваспорту» Львівщини Віктор Дідух, який виборов 2 золоті нагороди в особистому та командному заліку.

Вітаємо спортсмена та його тренера Олександра Дідуха.