ОСТАННІ НОВИНИ

Голова Пустомівстької РДА незаконно передав землю вартістю майже 95 мільйонів

|

Голова Пустомитівської РДА незаконно передав землю площею 62,25 га вартістю майже 95 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Прокуратурою області 13 березня поточного року до господарського суду Львівської області заявлено позов в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Пустомитівської районної державної адміністрації, з участю третьої особи на стороні відповідача – Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України, про визнання недійсним розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації.

Вказаним розпорядженням з постійного користування вказаного Інституту вилучено земельну ділянку державної власності сільськогосподарського призначення площею 62,25 га (рілля) вартістю майже 95 млн грн, що відноситься до особливо цінних земель, та передано її до земель запасу Оброшинської сільської ради (землі комунальної власності).

Підставами для подання вказаного позову, серед іншого, стало те, що при прийнятті даного розпорядження голова Пустомитівської РДА вийшов за межі наданих йому повноважень, перейнявши на себе повноваження Кабінету Міністрів України щодо розпорядження, у тому числі припинення права постійного користування шляхом вилучення, особливо цінними землями сільськогосподарського призначення державної власності, а також не дотримався процедури щодо формування земельної ділянки.

При цьому порушивши вимоги Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про особливості правового режиму діяльності Національної академії наук України, національних галузевих академій наук та статусу їх майнового комплексу» та розпорядження Кабінету Міністрів України.

На даний час, ухвалою господарського суду Львівської області у даній справі відкрито провадження та призначено її до судового розгляду.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...