ОСТАННІ НОВИНИ

АМКУ зобов’язав владу Львова скасувати заборону на пересувні цирки

|

Антимонопольний комітет зобов’язав виконком Львівської міськради скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові. Таке рішення львівське відділення АМКУ прийняло 17 лютого, задовольнивши скаргу підприємства «Продюсерський центр “Гастролі в Україні”».

«Внаслідок безпідставної заборони, встановленої виконкомом, суб’єкти господарювання, що здійснюють господарську діяльність у пересувних та інших мобільних цирках, не мають можливості провадити господарську діяльність, тобто обмежуються у вступі на ринок у місті Львові», – цитує  у рішенні колегії львівського відділення АМКУ Zaxid.net.

Заборону на діяльність мобільних цирків у Львові виконком ЛМР прийняв ще у липні 2016 року. Необхідність прийняття цього рішення пояснювали тим, що у мобільних цирках жорстоко поводяться із тваринами.

Однак Антимонопольний комітет вказує, що органи місцевого самоврядування не мають повноважень забороняти діяльність цирків, а циркова діяльність не обмежується лише виставами з тваринами і передбачає також показ фокусів, пантомім та еквілібристику.

Через це АМКУ визнав, що виконком ЛМР порушив законодавство про захист економічної конкуренції, і відтак зобов’язав мерію протягом місяця з дня отримання цього рішення скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові.

Водночас у рішенні Антимонопольного комітету вказано, що у жовтні 2016 року АМКУ вже надсилав львівській міськраді рекомендації скасувати рішення виконкому, однак ЛМР їх відхилила.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...