ОСТАННІ НОВИНИ

У міськраді Львова нічого не чули про нову обласну ділянку під сміттєпереробний завод

|

Львівська міська рада не отримала від Львівської ОДА документації, що б підтверджувала передачу Львові земельної ділянки під сміттєпереробний завод на Миколаївщині. Про це сьогодні, 20 березня, під час прес-конференції повідомив директор міського департаменту ЖКГ Сергій Бабак.

За його словами, ситуація із вивезенням ТПВ у Львові б’є рекорди критичності.

«Ситуація продовжується погіршуватися. Станом на ранок у Львові перенакопичено 413 майданчиків – це 30% від загальної кількості. Це черговий рекорд… Наразі полігони залишаються недоступними для Львова. Такий стан речей може призвести до погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у Львові. Я думаю, ми найближчим часом будемо збирати чергове засідання комісії ТЕБ і НС щодо подальших дій», – розповів він.

«Я підготував звернення до директора департаменту ЖКГ облдержадміністрації з проханням допомогти Львову з вивезенням сміття на полігони у межах Львівської області», – повідомив С. Бабак.

За його словами, місто готове розглянути будь-яку вартість захоронення львівського сміття на полігонах області та країни.

«Ми готові розглядати будь-яку пропозицію. За якою ціною приймається – це справа самих перевізників. Ціна, яка платиться міською радою, визначена ухвалою», – уточнив він.

Також С. Бабак повідомив, що міська рада досі не отримала документаційного підтвердження щодо виділення Львівською ОДА нової ділянки під сміттєпереробний завод.

«Зараз у департаменту нема офіційних документів щодо виділення земельної ділянки. Керівник департаменту земельних ресурсів також не отримував таких документів», – сказав посадовець.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...