ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні львів’яни пікетуватимуть Господарський суд через забудову парку «Знесіння»

|

Сьогодні, 6 березня, о 15.00 год. відбудеться засідання Господарського суду Львівської обл. (Личаківська, 128) у спрві забудови парку “Знесіння”. Лльвів’ян закликають прийти і висловити протест. Про це Львівському порталу повідомили організатори акції протесту.

«Ось що натворили будівельні фірми “АрхіБуд” та “Будінвест” з природо-охоронною зоною, історичним середовищем Львова та територією під охороною ЮНЕСКО в Регіональному ландшафтному парку “Знесіння”!  РЛП “Знесіння” знаходиться в виборчому окрузі народного депутата України Богдана Дубневича. 22 січня 2017 р. на особистому прийомі в школі №54 йому було передано звернення про незаконну забудову парку “Знесіння”, відповіді нема досі. Запрошення на акцію протесту проти забудови парку 2 березня 2017р. проігноровано», – йдеться у зверненні активістів-захисників парку.

Як відомо, сьогодні суд розгляне справу за позовом першого заступника прокурора Західного регіону України в інтересах держави про визнання недійсним договору оренди землі від 11 грудня 2008 року та витребовування з чужого незаконного володіння земельної ділянки площею 2,8939га. по вул. Довбуша 15 у м. Львові.

Як повідомляв Львівський портал, 20 лютого у Львові суд заборонив проводити будівельні роботи на Довбуша, 15. Після цього державні виконавці Галицького ДВС м.Львова в екстремальних умовах ознайомили директора «Архібуду» з рішенням суду про заборону будівництва у парку «Знесіння».

Як відомо, будівництво пов’язаною із народними депутатами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами. Воно ведеться фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша із порушеннями природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину. Детальніше про незаконне будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал писав у матеріалі: «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

2 березня, активісти та місцеві мешканці знову вийшли на пікет проти незаконної забудови у парку «Знесіння».

Також додамо, що військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного невиконання вказаним суб’єктом господарювання та іншими третіми особами ухвали господарського суду Львівської області від 20 лютого 2017 року, яка того ж дня набрала законної сили. Їх дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 382 КК України.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...