ОСТАННІ НОВИНИ

«Євробачення 2017»: організатори назвали ведучих пісенного конкурсу

|

Уперше в історії Євробачення конкурс вестимуть троє чоловіків – Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко. Про це повідомляє UА:Перший.

Володимир та Олександр мають багаторічний досвід ведення шоу та прямих ефірів. Вони – у першу чергу, яскраві телевізійні персонажі, які можуть похвалитися багатьма талантами, відмінним почуттям гумору та вільним володінням англійською мовою. Олександр – пародист і професійний співак.

«Я страшенно радий і схвильований. Вести Євробачення в Україні – це велика честь і серйозний виклик, і я з нетерпінням чекаю початку роботи», – коментує Олександр.

Володимир професійно займався танцями та грає на акордеоні. Про свою участь у шоу каже: «Я схвильований, що отримав можливість вести такий великий захід. Це серйозний шмат роботи, але я впевнений, що це буде дуже весело».

Тімур Мірошниченко – експерт Євробачення, ведучий. Він був коментатором міжнародного пісенного конкурсу з 2011 року і вів Дитяче Євробачення в Києві у 2009 та 2013 роках. Йому випала роль бути ведучим грін-рума, де виконавці чекатимуть на результати конкурсу. Тімур показуватиме глядачам емоції учасників та напруження від очікування.

«Євробачення для мене – це набагато більше, ніж просто шоу. Це значна частина мого життя! Це моя міжнародна родина», – поділився враженнями Тімур.

Ведучих обирали шляхом складного кількаетапного конкурсу. Окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, претенденти мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм та різноманітні таланти.

«Україна стане першою країною, де ведучими працюватимуть троє хлопців. Тімура Мірошниченка не треба представляти. Його добре знає не лише українська, але й європейська публіка. Олександр Скічко та Володимир Остапчук – дотепні та професійні ведучі, за плечами яких сотні ефірів та заходів. Тому я з впевненістю можу сказати – концерти Євробачення-2017 будуть несподіваними, цікавими та запам’ятаються глядачам надовго», – прокоментував Павло Грицак, заступник керівника ПАТ НСТУ.

Остапчук та Скічко вестимуть усі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали та фінал. Окрім цього, організаційний комітет активно залучатиме ведучих до підготовки Євробачення-2017.

Фото: UА:Перший

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...