ОСТАННІ НОВИНИ

Рада ЄС ухвалила безвіз для Грузії, на черзі – Україна

|

Рада Європейського Союзу ухвалила механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами і надання безвізового режиму Грузії. Завтра розпочнуться переговори щодо України, повідомляє Уніан.

European union concept, digital illustration.

Як повідомили власному кореспонденту УНІАН в Раді ЄС, відповідне рішення було ухвалено сьогодні в рамках засідання Ради ЄС з питань транспорту та енергетики, де питання, пов’язані з візовим режимом, були прийняті без обговорення.

Також очікується, що вже цього вівторка, 28 лютого, у другій половині дня розпочнуться міжінституційні переговори (Європейський парламент, Рада ЄС та президентство в ЄС) щодо надання безвізового режиму Україні.

У  ЄС вирішили, що рішення про безвізовий режим для України може набути чинності тільки разом із новим механізмом тимчасового припинення таких безвізових режимів для будь-якої країни світу, щодо яких діють такі режими.

Нагадаємо, що 2 лютого Європарламент підтримав рішення щодо надання Грузії безвізового режиму, а 14 лютого – схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС із третіми країнами.

22 лютого рішення щодо механізму та Грузії було ухвалено в рамках засідання Комітету постійних представників країн-членів ЄС. 10 лютого президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна до літа цього року отримає безвізовий режим з ЄС.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...