ОСТАННІ НОВИНИ

Скільки коштуватиме стареньким самотнім львів'янам миття голови, обрізання нігтів та прибирання: повний перелік платних послуг

|

Сьогодні, 24 лютого, виконком Львівської міської ради затвердив перелік та тарифи на платні соціальні послуги Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Про це з місця події передає кореспондент Львівського порталу.

«Загалом у Львові є 1 901 клієнт міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних осіб, яких обслуговують безкоштовно. Це люди з інвалідністю, одинокі тощо. Для інших осіб, які мають бажання користуватися послугами Центру, передбачені платні послуги. Клієнти підписують договір, обирають певну кількість визначених послуг, і тоді до них приходять працівники, які виконують обрані ними послуги», – пояснила начальник управління соціального захисту Наталія Демкович, передає прес-служба ЛМР.

Серед таких послуг – допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, годування (для ліжкових хворих), допомога у самообслуговуванні, допомога в оплаті комунальних послуг; допомога в оформленні документів; ремонт одягу; транспортні послуги. Також – представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях; сприяння в отриманні медичної допомоги в закладах охорони здоров’я та лікувально-профілактичних установах тощо.

Фото: exo.in.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...