ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівгаз» запевняє, що якість блакитного палива у оселях Львівщини відповідає нормі

|

На Львівщині здійснили перевірку газу, що надходить в оселі мешканців. Її ініціювали департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА спільно із ПАТ «Львівгаз». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

«Як показали результати перевірки –  газ, який надходить в оселі мешканців Львівщини, абсолютно відповідає вимогам та стандартам якості, що діють в Україні», – розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук.

До слова, відповідно до вимог держстандарту –  норма теплоти згоряння газу має становити не нижче 7600 ккал/куб м.

За словами голови правління ПАТ «Львівгаз» Юрія Войсовича, аналіз проб газу, що надходить в оселі мешканців Львівщини, проводили у лабораторії в Івано-Франківську. Загалом до процесу перевірки залучили незалежних експертів та громадськість.

Також, як повідомив Юрій Войсович, в Україні у майбутньому споживання газу планують обліковувати по-новому. Відтак українці платитимуть не за об’єм спожитого газу, а за його калорійність (кількість калорій, що отримав споживач). Інформацію про пропорційність кубометрів та кілокалорій вказуватимуть у спеціальній колонці у квитанціях про оплату.

Фото: OGO.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...