ОСТАННІ НОВИНИ

Небезпечні ігри школярів у «групах смерті»: поліцейські нагадують батькам стежити за поведінкою своїх дітей

|

Через «ігри смерті» в соціальних мережах у школах Львова проводитимуть батьківські збори, де батьків закликатимуть стежити за своїми дітьми. Про це сьогодні, 23 лютого, під час брифінгу повідомив зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

«Ми будемо реагувати на будь-які повідомлення стосовно цих небезпечних ігор. Тому що варто перестрахуватися, адже це життя наших дітей. Поліція та кіберполіція працює над цим питанням і вже навіть маємо певні результати. Цей вірус прийшов до нас з Російської Федерації та зачепив частково країни Прибалтики.  В нас був лише один випадок, коли дитина виконувала завдання цієї групи, але ми це зупинили на початковій стадії. І причиною тому, що дитина грала в «ігри смерті» була байдужість батьків. Саме тому зараз по школах вчителі проводять батьківські збори, де закликають батьків стежити за своїми дітьми та перевіряти з ким вони спілкуються у соціальних мережах», – розповів він.

Нагадаємо, Департамент кіберполіції України зробив заяву про небезпечні групи, які схиляють дітей до самогубств – «Море китів» і «Тихий дім».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...