ОСТАННІ НОВИНИ

Попри заборону суду в парку «Знесіння» повним ходом йде будівництво

|

Незважаючи на заборону Львівського обласного господарського суду, на території парку «Знесіння» за адресою  вул. Довбуша, 15, тривають будівельні роботи. Про це у коментарі Львівському порталу повідомила керівник ГО «Магдебурзьке право» Зоряна Іванків.

За її словами, на території парку продовжують вирубувати дерева та вести інші будівельні роботи.

«Другий день після ували суду не припиняється будівництво…Рубають та пилять дерева, вивозять КамАЗами. Рух іде,  будівельні роботи тривають», – повідомила активістка.

Також З. Іванків наголошує, що на забудовника «Архібуд» чекає кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду.

«Ухвала суду вступає в чинність одразу після оголошення. У зв’язку з тим що вони (забудовник – ред.) були повідомленні, необов’язково щоб виконавча служба вручала увалу. Після винесення рішення суду вони не мають права будуватися. Це кримінальна відповідальність.  Ми плануємо відкривати кримінальну справу. Військова прокуратура  повідомлена про те, що не виконується ухвала,  відповідно будемо діяти згідно чинного законодавства», – зазначила З. Іванків.

Нагадаємо, 20 лютого у Львові суд заборонив проводити будівельні роботи на Довбуша, 15, триває судовий процес.  Перед засіданням навпроти суду зібрався пікет проти забудови парку «Знесіння».

Перед тим вже декілька тижнів на території майбутнього будівництва велась вирубка дерев.

Як відомо, що будівництво пов’язаною із народними депутатами братами Дубневичами фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша ведеться із порушеннями  природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину. Детальніше про будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал писав у матеріалі «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...