ОСТАННІ НОВИНИ

Місцеві таксисти обурені діяльністю «Яндекс.Таксі» у Львові

|

Сьогодні міський голова Львова провів робочу зустріч з представниками львівських таксистів. Під час зустрічі обговорили нагальні проблеми, з якими стикнулися львівські таксі та питання внесення змін до законодавчих документів, які регулюють роботу перевізників. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Представники трудових колективів львівських таксі озвучили на зустрічі два блоки питання, в яких потребують втручання і допомоги міської влади. Перше: встановити законність роботи у Львові «Яндекс.Таксі». Друге: допомогти внести зміни в законодавчі документи, які регулюють роботу перевізників.

«Шкодую, що ми не маємо з вами системних зустрічей. Нам є про що поговорити і які питання спільно вирішувати. Зі свого боку готовий всіляко сприяти і допомагати вирішувати проблеми, які виникають перед вами. Готовий долучати до роботи своїх колег у Верховні Раді щодо змін у законодавчій базі, та провести перемовини з державними структурами, які будуть необхідні для вирішення нагальних питань львівських таксі», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

В свою чергу присутня на зустрічі директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич зазначила, що у департаменті підписаний наказ на демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без погоджень. Зокрема, було демонтовано більше 70 рекламних табличок «Яндекс.Таксі».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...