ОСТАННІ НОВИНИ

Визнаний незаконним конкурсний комітет щодо перевезень у Львові планує сьогодні визначати переможців

|

Конкурсний комітет щодо маршрутних перевезень у Львові не володіє інформацією про те, що конкурс на перевезення призупинений, і збирається сьогодні, 20 лютого, засідати у стінах Ратуші. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив член конкурсного комітету, керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига.

Як відомо, нещодавно суд визнав незаконним конкурсний комітет на міські перевезення і призупинив конкурс. Втім, за словами С. Товстиги, наразі міська рада не повідомила членів конкурсної комісії про те, чи мають вони право засідати, чи ні.

«Міська рада подала апеляцію на рішення щодо конкурсного комітету. Станом на зараз конкурсний комітет є в судах. Чи він має право засідати – чи ні – не знаю, бо я не юрист. Мене, як члена конкурсного комітету, ніхто не повідомляв, що сьогодні  має бути конкурс. Але згідно оголошення, 20 лютого о 15.00 год. на площі Ринок ,1 має відбутися засідання конкурсного комітету. Тобто мене ніхто не попереджав, що засідання буде, і ніхто не попереджав, що його не буде», – повідомив громадський діяч.

«Є ухвала про призупинення, але, міськрада каже, що завдяки апеляції конкурс проводити можна…Отака от річ», – додав він.

Також С. Товстига повідомив, що частина конкурсного комітету таки планує сьогодні о 15.00 год. прийти у зазначене в оголошенні про конкурс місце.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...