ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові хочуть відремонтувати підземний перехід на вулиці Стрийській

|

Місто пропонує прийняти у комунальну власність підземний перехід на вулиці Стрийській – Володимира Великого та відремонтувати його. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

З метою впорядкування пішохідного руху на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого та передачі у комунальну власність підземного переходу, Львівською міською радою було подано клопотання у Господарський суд Львівської області про вирішення питання щодо передачі підземного переходу у власність територіальної громади міста Львова.

«Як зазначено у рішенні суду, право власності на підземний перехід за відкритим акціонерним товариством «Пасавтопром» (ВАТ «Львівський автобусний завод») не зареєстровано, а відтак наше клопотання, на думку суду, є необгрутованим», – зазначила директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Відтак, після отримання актуальної технічної документації існуватиме можливість вирішення питання прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Львова цих приміщень, шляхом винесення на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради відповідного проекту рішення.

«Пішохідний перехід на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого є важливим об’єктом комунальної інфраструктури міста, в тому числі об’єктом безпеки та комфорту громадян. Розуміючи це, Сихівська районна адміністрація, залучаючи підприємців, провела ремонт двох сходових маршів загальною вартістю 60 тис. грн, освітлення, а також частковий ремонт каналізаційних мереж. Окрім цього, купили насос, який відкачує воду із підземки», – розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Проте, сьогодні цей об’єкт потребує капітального ремонту інженерних мереж – додала голова.

Нагадаємо, що львів’яни намагались самостійно привести в порядок перехід на Стрийській.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...