ОСТАННІ НОВИНИ

Коло підприємств, які хочуть будувати сміттєпереробний завод на Львівщині, звузилось до трьох

|

Сьогодні, 15 лютого, конкурсна комісія обрала 3 з 5 підприємств, що претендують на будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині. Про це передає кореспондент Львівського порталу.

Відтак, після розкриття пропозицій від підприємств, комісія обрала двох претендентів на будівництво заводу у Миколаївській області – ТОВ «Глассворк Технолоджі» і ТОВ «Вест Менеджмент Системс». Третє підприємство, яке вирішили допустити до подальшого відбору – «ІЕК», має намір звести завод в селі Брошиця Дрогобицької області.

За словами заступника Львівської ОДА Ірини Гримак, яка є головою експертної комісії, рівно через тиждень комісія буде заслуховувати цих трьох учасників. Після цього відбуватиметься другий тур відбору.

«Кінцевий термін подання заяв до другого туру конкурсу – 10 травня. А1 червня –це фінал, коли ми маємо вже озвучити переможця», – зазначила І. Гримак.

Нагадаємо, раніше Львівський портал повідомляв, що після першого етапу конкурсу з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів з утилізації ТПВ знайшлося 5 інвесторів, які подали 6 інвестиційних пропозицій.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...