ОСТАННІ НОВИНИ

Місцеве сміттєзвалище врятувало виконком міськради Нового Роздолу від розпуску

|

У Новому Роздолі сьогодні, 14 лютого, міський голова скликав сесію міської ради… на сміттєзвалищі. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив депутат міськради Нового Роздолу Анатолій Шалаєв.

За його словами, рішення було прийняте через бажання депутатів розпустити міський виконавчий комітет, який вирішив приймати сміття зі Львова.

«26 грудня зранку завезли сміття зі Львова і виконком пізно вечері, не проінформувавши громаду, узаконив, дав дозвіл на ввіз львівського сміття. Це обурило і депутатів, і громаду… Рішення проводити засідання сесії на сміттєзвалищі було прийняте згідно розпорядження міського голови. Це було великим здивуванням для депутатів, бо, відповідно до чинного законодавства, сесії повинні проводитися з відповідною державною символікою: і гімн мав лунати, і прапор державний бути… Тому у нас було багато запитань», – зазначив депутат.

У порядку денному засідання сесії було питання про розпуск виконкому, втім на виїзній сесії не зібрався кворум.

«Третина депутатів написала звернення щодо розпуску виконкому, що прийняв таке рішення, не порадившись з громадою. Міський голова довго не призначав сесію. А потім призначив її на сміттєзвалищі… Сьогодні ми туди приїхали. На жаль, не було кворуму. Сесія нормально не відбулась, тому на 28 лютого депутати призначили сесію у Палаці культури у сесійній залі», – розповів А. Шалаєв.

Щодо членів виконавчого комітету та його дій депутат також додав:

«Тоді за рішення ввозити львівське сміття проголосувало 9 осіб, двоє утрималось і двоє були відсутні. Більшість частина виконкому – це посадовці міської ради, працівники комунальних установ. Такий собі «ручний» виконком. Вони можуть ухвалювати будь-які рішення, бо мають більшість, оскільки вони напряму залежать від міського голови».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...