ОСТАННІ НОВИНИ

Депутат Львівської облради забрав у журналістки телефон і стер аудіозапис

|

Вчора, 13 лютого, під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я Львівської облради, депутат фракції від блоку Петра Порошенка, головний лікар Пустомитівської центральної районної лікарні Іван Лабай забрав телефон у журналіста «Гал-інфо» і видалив диктофонний запис. Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка Анна Голішевська, передає кореспондент Львівського порталу.

«За пів години до закінчення засідання, я поставила гаджет на зарядку біля в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, повідомивши про це. Коли прийшла забрати телефон, в надії написати купу потрібних новин на сайт, депутат фракції від блоку Петра Порошенка забрав його, і видалив запис. Депутат пояснив цей вчинок тим, що я, заряджаючи гаджет, спеціально хотіла записати конфіденційну інформацію у той момент, коли він обговорював з Іриною Микичак власні питання», – написала журналіст.

Варто додати, що сама Ірина Микичак не перешкоджала діям депутата, чому Анна Голішевська попердньо просила у неї дозволу залишити поруч з нею телефон.

«Хочеться нагадати, що засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я Львівської облради – це публічний захід, а тому такі його дії є перешкоджанням діяльності журналіста, що карається Законом. Не кажучи вже про те, що виривати телефон у дівчини з рук і порпатись у ньому – це просто хамський вчинок. Якщо вже є потреба поділитись з Іриною Микичак інформацією, яку слід приховувати від громадськості, то слід перед тим подбати про місце зустрічі», – зазначила у своєму повідомленні журналіста.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...