ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться міжнародний музичний фестиваль пам’яті Василя Сліпака, який загинув у зоні АТО

|

Влітку цього року відбудеться Відкритий міжнародноий музичний маратон  W LIVE пам’яті оперного співака Паризької національної опери Василя Сліпака, який  загинув під час бойових дій на Донбасі, передає кореспондент Львівського порталу.

Марафон проходитиме під девізом « Тихі дні любові і музика миру» та відбуватиметься з 29 червня по 1 липня 2017 року у різних локаціях міста Львова. Такий марафон планують проводити щорічно.

«Влітку  у Львові проходитиме відкритий міжнародний музичний марафон в пам’ять про мого брата Василя Сліпака. Це для мене є дійсно дуже важливо, що зібралась група людей, його друзі, які пам’ятають мого брата і охоче  долучилися до проведення цього марафону. Я надзвичайно радий,  що багато людей пам’ятають Василя. Цей маратон  буде особливим , тому що будуть запрезентовані різні проекти, які у Львові ще не відбувались. Багато людей зможуть відкрити щось нове для себе», – розповів Орест Сліпак брат Василя Сліпака.

Як додав Орест Сліпак,  фестиваль розпочнеться саме 29 червня, оскільки в цей день минулого року на Сході України під час бойових дій загинув Василь Сліпак.

За словами диригента з Франції Ніколаса Крузе, Василя Сліпака був людиною з надзвичайно великим талантом.

«Ми були з Василем Сліпаком хорошими друзями, ми виступали разом,мало багато спільних проектів. Його голос був насправді неймовірним. Коли він виходив на сцену Паризької опери ним захоплювались всі. Тому коли нам Орест Сліпак запропонував долучитись  до цього маратону я одразу погодився», – зауважив  він.

Як вже зазначалось, маратон відбуватиметься у різних локаціях Львова. У перший день у храмі Петра і Павла відбудеться Свята Літургія до річниці загибелі Василя Сліпака. У цей же день розпочнеться Хоровий Маратон у костелі Святого Лазаря, де вистопатиме хорова школа «Дударик».

У другий день буде Міжнародний фортепіанний маратон. По всьому місту від середньої школи №46, яку закінчив Василь і до Личаківськогокладовища будуть грати провідні світові і українські піаністи. Завершить день виступом Карла Орфа.

Третій день фестивалю розпочнеться Міжнародним оперним маратоном, під час якого на різних площадках центральної частини Львова будуть презентовані сучасні оперні проекти України.

Нагадаємо, що Василь Сліпак Учасник загинув 29 червня, поблизу Луганського Бахмутського району Донецької області. Також президент Україги Петро Порошенко  посмертно нагородив воїна-співака орденом за мужність.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...