ОСТАННІ НОВИНИ

Районні адміністрації Львова купують піскосуміш з різницею в ціні 55%

|

Районні адміністрації Львова витратять на піскосуміш понад 6 млн грн. Причому закупівельні ціни одного «куба» даної суміші різними адміністраціями відрізняються до 55%. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші. Львів

П’ять із шести районних адміністрацій обирають постачальника за результатами аукціону. Лише Галицька районна адміністрація уникла проведення аукціону і здійснила закупівлю за прямими договорами. Аби зробити це Галицька РА поділила предмет закупівлі на дві складові – пісок та сіль (тоді договір не перевищує поріг в 200 тис. грн), а також склала протокол про «погодні умови».

Згідно з ним, погодні умови можуть «призвести до виникнення надзвичайних ситуацій та травмування громадян», а тому «необхідно завчасно вжити заходів», тобто придбати товар в найкоротші терміни.

«Центр громадського моніторингу та досліджень» підготував таблицю закупівель піскосуміші, згідно з якою ціна за кубічний метр коливається від 330 до майже 513 грн.

Згідно з інформацією в Prozorro, найдорожчу піскосуміш наразі придбала саме Галицька РА, яка уникла проведення аукціону. Враховуючи, що піскосуміш складається на 20% із солі та на 80% із піску, Галицька РА заплатить за тонну суміші 350 грн або майже 513 грн за куб. м (1 куб. м – 1,465 тонни). І сюди ще не входить вартість перемішування.

Дві районні адміністрації, Шевченківська та Залізнична, вже підписали договори на постачання піскосуміші, а закупівлі ще трьох РА перебувають на стадії публікації наміру про укладання договору. Найдешевше піскосуміш придбала Шевченківська РА – лише 330 грн за куб. м.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...