ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині зросли ціни на фрукти та овочі

|

У Львівській області у січні 2017 року порівняно з груднем 2016 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%. Про це Львівському порталу повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

Найбільше (на 12,8%) подорожчали овочі. На 7–1,9% підвищилися ціни на фрукти, сметану, кисломолочну продукцію, сири, молоко, оселедці, яловичину; на 1,7–1,3% – молочні суміші для дитячого харчування, соки фруктово-ягідні, мінеральні та джерельні води, риба жива, охолоджена. Водночас, яйця подешевшали на 3,6%, печиво здобне – на 2,7%, свинина – на 2,6%, філе куряче – на 1,7%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,2%, у тому числі: тютюнові вироби – на 1,9%, алкогольні напої – на 0,7%. Одяг і взуття подешевшали у середньому на 4,1% за рахунок акційних знижок на зимовий асортимент товарів. У житлово-комунальній сфері на 0,8% зменшилася вартість встановлення металопластикових вікон. На 0,4% знизилися ціни на матеріали для утримання і ремонту житла. Разом з тим, на 2,6% подорожчало тверде паливо. Вартість комунальних послуг не змінилась.

У сфері транспорту загальний темп приросту цін становив 1,5%. Ціни на паливо та мастила підвищились на 3,1%, на автомобілі – на 1,3%. Вартість транспортних послуг зросла у середньому на 3%. Значно подорожчав переліт літаком – на 9,9%, проїзд у приміському автобусі – на 5,1%. На 1,6% збільшилась вартість навчання на курсах водіїв.

Вартість послуг освіти збільшилася на 0,8%, головним чином за рахунок підвищення плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 6,4% та навчання на курсах іноземних мов – на 1,3%.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...