ОСТАННІ НОВИНИ

«Укрспирт» все-таки сплатить до бюджету 33 мільйони гривень за незаконне використання надр Львівщини

|

За втручання прокуратури Львівської області бюджет поповниться на 33 мільйони гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Київським апеляційним господарським судом підтримано позицію прокуратури Львівської області щодо стягнення до бюджету збитків, спричинених державі у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, що 26 жовтня 2016 року господарським судом Київської області повністю задоволено позовну заяву прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Львівській області про стягнення з ДП «Укрспирт» до бюджету понад 33 млн грн збитків, завданих незаконним видобутком підземних вод.

Водночас, відповідачем вказане рішення оскаржувалось в апеляційному порядку. За наслідками судового розгляду постановою Київського апеляційного господарського суду 26 січня 2017 року апеляцію ДП «Укрспирт» відхилено, а рішення суду першої інстанції залишено без змін. Таким чином, рішення суду першої інстанції набрало законної сили.

Відтак, завдяки втручанню прокуратури області заходами представницького характеру, бюджет поповниться на суму понад 33 млн грн.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...