ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські депутати затвердили детальний план Святоюрської гори

|

Сесія Львівської міської ради затвердила детальний план реновації території Святоюрської гори з реконструкцією прощі Святого Юра, впорядкування Митрополичих садів та пропозиціями щодо визначення місць розташування пам’ятника Митрополиту Андрею, передає Львівський портал.

Відтак управління земельних ресурсів департаменту містобудування на підставі затвердженого детального плану території повинно передбачити фінансування та розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою його затвердження у встановленому порядку.

«Рельєф самої Святоюрської гори є так само об’єктом спадщини ЮНЕСКО, як і сама Церква св. Юра як архітектурний комплекс. Від місця, де починається підйом, – це є землі історико-архітектурного призначення. Тобто на цих землях не може бути жодного будівництва. Там може бути доступна паркова зона, в тому числі дитячий майданчик», – сказав у відповідь на уточнююче запитання депутатів доповідач – головний архітектор міста Юліан Чаплінський.

Водночас тут передбачається облаштування елементів благоустрою.

Нагадаємо, сьогодні Уряд виділив 20 мільйонів гривень на реконструкцію комплексу споруд собору святого Юра.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...