ОСТАННІ НОВИНИ

Важкоатлети вдало виступили на Кубку України

|

У суботу, 4 лютого, у Чернігові завершився Кубок України з важкої атлетики. З-поміж 200 найкращих українських спортсменів (75 жінок та 125 чоловіків), п’єдестал підкорили двоє важкоатлетів зі Львівщини. Срібну нагороду у ваговій категорії до 85 кг виборов Віталій Олевич із Жидачева та «бронзу» у категорії до 48 кг – Ольга Заяць зі Львова. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Кубок України у Чернігові став першим всеукраїнським стартом важкоатлетів 2017 року, який відбувся вже за новими міжнародними правилами.

Загалом чоловіча команда важкоатлетів Львівської області завершила змагання із 6-им результатом (281,5 очок). Переможцями командної боротьби виявилися хмельничани (635 очок), другими – спортсмени з Харківської області (515), а третіми – важкоатлети Миколаївщини (441).

Претенденткою на чемпіонське звання у ваговій категорії до 48 кг вважалася майстер спорту України Ольга Заяць. У ривку львівській спортсменці підкорилися 61 кг та третє місце у цій змагальний вправі. У поштовху склалася жорстка конкуренція. Після вдалої спроби на 73 кг, що забезпечувала Ользі призове місце, ще залишалася одна спроба. Проте 80 кілограмів, що майже гарантували їй чемпіонське звання у третій спробі, не підкорились капітану львівської команди.

За крок до п’єдесталу фінішувала й майстер спорту України Діана Нагорнюк. Спортсменка вперше, змагалася у новій ваговій категорії до 90 кг. У ривку Діані підкорилися 77 кг, а в поштовху – 88 кг. У результаті – 4 місце національного Кубку.

Команда жінок Львівщини виборола 10 командне місце серед 20-ти представлених збірних команд областей України.

У змаганнях серед чоловіків майстер спорту України Віталій Олевич виявився срібним призером. Наш важкоатлет здобув впевнену перемогу у ривку із результатом 154 кг, випередивши найближчого переслідувача на 9 кілограмів. Однак у поштовху Віталій зміг впоратися тільки із першою спробою на 165 кг. У результаті – мала бронза у поштовху та підсумкове 2 місце національного Кубку із сумою двоборства 319 кг.

Молодий 16-річний важкоатлет Анатолій Горідько вперше на цих змаганнях виконав норматив “Майстра спорту України” у ваговій категорії до 85 кг. Результат спортсмена 130 кг у ривку та 165 кг у поштовху!

Підсумкові результати жінок:

Заяць Ольга – 3 місце (вагова категорія до 48 кг), Львів. Тренери: Товстоног О., Кононенко В., Гентош А.

Нагорнюк Діана – 4 місце (вагова категорія до 90 кг), Львів. Тренери: Товстоног О., Кононенко В.

Петрук Ярина – 9 місце (вагова категорія до 48 кг), Львів. Тренер: Товстоног О.

Константинова Софія –10 місце (вагова категорія до 69 кг), Львів. Тренери: Товстоног О., Кононенко В.

Підсумкові результати чоловіків:

Олевич Віталій – 2 місце (вагова категорія до 85 кг), Жидачів. Тренери: Гентош А., Гентош В.

Горідько Анатолій – 4 місце (вагова категорія до 85 кг), Львів. Тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С. Спортсмен вперше виконав норматив майстра спорту України.

Пилипяк Олег – 8 місце (вагова категорія понад 105 кг (Львів). Тренери: Рекша В., Бутенко Ю., Юркевич Г.

Закашевський Павло – 9 місце (вагова категорія до 105 кг), Львів. Тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Клюшник Богдан – 15 місце (вагова категорія до 105 кг), Львів. Тренери: Бутенко Ю., Кононенко В., Мартинюк Я.

Николин Олег – 11 місце (вагова категорія до 69 кг), Жидачів. Тренери: Гентош А., Гентош В.

Клецко Дмитро – 17 місце (вагова категорія до 94 кг), Львів. Тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...