ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд виділить ще 13 мільйонів на гасіння терикону у Львівській області

|

Уряд працює над виділенням понад 13 млн гривень на гасіння породного відвалу на території Сокальського району Львівської області. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон під час відвідування місця розташування терикону в рамках робочої поїздки до Львівської області, передає Львівський портал.

«Сьогодні на урядовому комітеті було розглянуто проект рішення на 13,7 млн грн на виконання робіт з ліквідації тління терикону. Я займаюся цим питанням з листопада, і можу доповісти, що за цей період ми зробили ряд організаційно-підготовчих заходів: оцінили ситуацію, зробили температурну карту, зробили проектну документацію. Проектна документація пройшла експертизу», – пояснив Володимир Кістіон.

Він зауважив, що після того, як відповідне розпорядження буде прийнято на засіданні Кабінету Міністрів, можна оголошувати тендерні процедури.

«За великим рахунком, після рішення Уряду можна запускати тендерні процедури і розпочинати виконання робіт», – зауважив Віце-прем’єр-міністр. Він також додав, що розпорядником коштів у проекті розпорядження визначено Львівську обласну державну адміністрацію.

Також Володимир Кістіон заявив, що держава готова розглянути питання щодо надання кредиту на технічне переоснащення вугільної галузі 300 млн гривень, з яких 78 млн гривень отримає ДП «Львіввугілля». Цей фінансовий ресурс передбачений на розвиток вугільної галузі Львівщини. Відповідні пропозиції готують у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, де мають прописати відповідний розподіл коштів на технічне переоснащення шахт тал лав, аби виділені кошти ефективно використовувалися.

Як повідомляв Львівський порталдля ліквідації пожежі на териконі у Львівській області дали 15 мільйонів із держбюджету.  Також додамо, що станов на жовтень 2016 року рятувальники вже півроку не можуть загасити палаючий терикон на Львівщині.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...