ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських школярів запрошують до участі в інтернет-олімпіадах

|

З 4 лютого розпочинаються міські учнівські інтернет-олімпіади з інформаційних технологій «ITChallenge», математики, англійської мови «Thewayweare» («Ось які ми!»), фізики, хімії, біології та української мови. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Міська учнівська інтернет – олімпіада з ІТ започаткована у 2013 році у місті Львові. Перша олімпіада була присвячена ІТ, проводилась серед учнів шкіл в номінаціях: комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». З 2014 року організовано також олімпіади з математики, фізики та англійської мови, у 2015 році з хімії та біології. Цьогоріч вперше додали до списку українську мову.

Усі інтернет-олімпіади проводяться у два тури за виключенням олімпіади з ІТ, де є три тури. Як правило перший тур є заочним і право взяти участь мають усі бажаючі незалежно від рівня знань. Участь у цих олімпіадах є безкоштовною, треба мати лише комп’ютер та доступ до інтернету.

Учнівська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій проводиться в три етапи:

І етап – 04 лютого 2017р., заочний, за допомогою системи он-лайн-тестування;

IІ етап – 18 лютого 2017р. в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка»;

ІІІ етап олімпіади з ІТ проводиться у квітні 2017 року та передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем: розроблення комп’ютерних ігор, розроблення сайту, розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...