ОСТАННІ НОВИНИ

В ЄС домовилися про безвіз для України з літа 2017 року?

|

Безвізовий режим України з Європейським союзом почне повноцінно працювати влітку 2017 року. Про це йдеться у статті «Безвіз до відпустки: в ЄС узгодили, коли візьмуться за скасування віз для України».

“Співрозмовники в Єврокомісії та Раді ЄС стверджують, що український безвіз буде схвалений наприкінці весни, а запрацює – влітку. Найчастіше звучить припущення, що вже в липні українці їздитимуть до ЄС без віз. Можливо, навіть з 1 липня”, – йдеться у статті.

Для розблокування українського безвізу ЄС має остаточно схвалити “механізм призупинення”. Процедура його ухвалення орієнтовно триватиме до кінця лютого.

В березні можна розраховувати на початок тріалогу щодо України (у випадку Грузії він забрав лише один день), в квітні – переклад та розгляд документа в Європарламенті, в травні – на схвалення Радою ЄС.

Якщо відхилень від графіку не буде, червень стане датою початку роботи безвізового режиму України з ЄС.

З процедур ухвалення рішень в ЄС виходить, що фактична дія безвізу на кордоні може розпочатися в червні, а остаточне рішення Ради ЄС ухвалять в травні, після президентських виборів у Франції.

Раніше повідомлялося, що ЄС може розпочати тріалог щодо візової лібералізації з Україною наприкінці березня – на початку квітня.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...