Біатлоністка Джима стала чемпіонкою Європи в спринті

|

У польському Душніки-Здруй закінчилася жіноча спринтерська гонка в рамках чемпіонату Європи з біатлону. Другу медаль, на цей раз золоту, в скарбничку збірної України додала Юлія Джима. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Федерації біатлону України.

Наша спортсменка ідеально провела обидві стрільби і завдяки швидкій лижні змогла здобути золото. Варто додати, що дугу та третю сходинку на пєдесталі пошани посіли тріумфторки індивідуальної гонки – представниці РФ Світлана Слєпцова (відстріляла чисто – ред.) та Ірина Старих (одна хиба – ред), які відстали на 27 та 37 секунд відповідно.

Наша Юлія Журавок при ідеальній стрільбі зуміла показати лише 21 місце, а Яна Бондар із трьома промахами на стійці завдяки хорошій швидкості фінішувала 24-ю.

Наша призерка ЧЄ Анастасія Меркушина, яка фінішувала третьою у індивідуальній гонці, на старт не вийшла. Так само гонку пропустила й Ірина Варвінець.