ОСТАННІ НОВИНИ

Тернопільська ОДА «отримала на горіхи» через львівське сміття

|

У Тернопільський області виявили ще один випадок несанкціонованого вивезення твердих побутових відходів зі Львова. Про це інформує місцеве видання Галас.

smittya

Так, 4 січня, було обстежено земельну ділянку за межами населеного пункту в урочищі “Кар’єр”  на території Беримівської сільської ради Зборівського району.

Виявлено дві купи твердих побутових відходів загальним об’ємом 334,5 м куб. Площа засміченої ділянки склала 232 м кв. Збитки, завдані навколишньому природному середовищу засміченням, становлять 1744 грн, повідомляють у прес-службі Держекоінспекції у Тернопільській області.

За інформацією ДЕІ, у складі побутових відходів виявлено свіжий чек за послуги ресторану швидкого харчування “Кебаб Шеф”, який розташований у Львові, та товарно-транспортну накладну, виписану в цьому ж місті.

Відтак, Беримівську сільраду зобов’язано вирішити питання з ліквідації відходів. Аналогічній лист для прийняття рішення надіслано постійно діючій комісії з питань поводження з безхазяйними відходами Тернопільської ОДА.

У зв’язку із тим, що у цьому порушенні вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239 ККУ (забруднення або псування земель), матеріали направлено до Зборівського відділення поліції для встановлення винних.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...