ОСТАННІ НОВИНИ

Укрзалізниця прийняла перші три пасажирські вагони-трансформери

|

Сьогодні, 23 грудня, Крюковський вагонобудівний завод передасть до регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» перші три новозбудовані пасажирські вагони з меблями, що трансформуються. Наступного тижня завод обіцяє відправити ще три. Усього товариство замовило 13 таких вагонів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Загалом, за укладеним у 2016 році договором, КВБЗ має збудувати 21 пасажирський вагон. Окрім 13 вагонів з меблями, що трансформуються, виробник побудує 7 вагонів купе та 1 СВ. Оскільки виробник не встигає виготовити усе замовлення до кінця року, готується додаткова угода про перенесення термінів постачання на початок 2017 року.

«Востаннє Укрзалізниця купувала пасажирські вагони у 2010 році. У фінплані на 2017 рік ми запланували придбати півсотні пасажирських вагонів, а також міжрегіональні поїзди та дизель-поїзди. І це лише частина нашої великої інвестиційної програми», – зазначив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.

Як повідомлялося раніше, перевагою вагонів-трансформерів є можливість їх використання як на нічних, так і на денних маршрутах. У нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе використовуються як спальні місця. У денному режимі нижні полиці купе легко трансформуються у місця для сидіння.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...