ОСТАННІ НОВИНИ

Не стало Заслуженого тренера України Володимира Редьки

|

22 грудня 2016 року на 81-му році життя перестало битися серце старшого тренера-викладача відділення триатлону Львівської школи вищої спортивної майстерності, Заслуженого тренера України, львів’янина Володимира Юрійовича Редьки. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

Як відомо, В. Редька – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, нагороджений медалями «За плідну працю» та «Ветеран праці».

Чоловік все своє життя присвятив себе розвитку сучасного п’ятиборства та триатлону, впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей.

За його ініціативи було започатковано відділення триатлону у Львівській школі вищої спортивної майстерності, створена дитячо-юнацька спортивна школа «Мебльовик», засновано Львівську обласну федерацію триатлону та спортивний клуб «Залізна людина», він також співавтор численних методичних посібників.

За роки плідної тренерської праці Володимиром Редькою підготовлено цілу плеяду видатних спортсменів, серед яких багаторазові переможці та призери чемпіонатів світу та Європи, призери Олімпійських ігор.

З глибокою скорботою висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким…

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...