ОСТАННІ НОВИНИ

Перші два тижні 2017 року ЛКП «Лев» працюватиме лише з невідкладними випадками

|

Львівське комунальне підприємство «Лев» проводитиме щорічні карантинні заходи з 1 до 14 січня 2017 року. Проте на ці два тижні робота припиняється лише частково: львів’яни надалі можуть реєструвати тут своїх домашніх улюбленців – на час карантину реєстрацію проводитимуть в адміністративному корпусі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

img_7274-copy2

Як пояснила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак, такі заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік. До того ж, у 2016 році через ЛКП «Лев» пройшло понад 1200 безпритульних тварин.

«На час карантину адміністративний офіс ЛКП «Лев» продовжить реєстрацію домашніх улюбленців, весь персонал також працюватиме на своїх робочих місцях. Однак, за ці два тижні ми не будемо здійснювати планового відлову тварин, але, звичайно ж прийматимемо собак в ургентних станах (наприклад, жертв ДТП) та тих, по яких будуть звернення щодо покусу. За цей час маємо намір провести дезінфекцію усіх наших приміщень та території», – розповідає директор підприємства Оксана Кошак.

Нагадаємо, у Львові з 1 вересня на базі комунального підприємства «Лев» розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників, згідно з Правилами утримання і поводження з тваринами, затвердженими на сесії Львівської міської ради 17 березня 2016 року. На зареєстрованій тварині має бути одягнутий жетон, отриманий при реєстрації. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції або муніципальної дружини міста. Невиконання вимог реєстрації. Згідно зі ст.154 Кодексу про адмінправопорушення за невиконання вимоги щодо обов’язкової реєстрації собак, на власника тварини накладатимуть штрафні санкції. Перевірятимуть наявність жетонів та реєстрації правоохоронні органи з 1 січня 2017 року.

Детальніше на: lkplev.com

ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56, тел.:  068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 год.

Фото: vetuniver.lviv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...