ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на виставку «Портрет солдата»

|

У суботу, 17 грудня, о 14:00 год в приміщенні Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської «Портрет солдата». Про це львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

img_1837_1481879610_613x408-41125_3_0

Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

«Портрет солдата» – фотографії чоловіків, котрі добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Протягом останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників.

На виставці представлено портрети лише деяких захисників нашої країни. Це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями.

Після презентації у Києві, яка відбулась у березні цього року, виставка мандрує найбільшими містами України, а також рідними містечками та селами бійців – героїв виставки.

У Львові експозиція триватиме з 17 грудня до 4 січня 2017 року.

Слід зазначити, що організаторами заходу є ГО «ВГО Побратими» та МБФ «Мистецький тил».

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...