ОСТАННІ НОВИНИ

Учасники АТО та майданівці виступили на захист генерала Володимира Гриняка

|

Учасники АТО, майданівці та волонтерм виступили із заявою на захист генерал-майора Національної Гвардії України Володимира Гриняка. Відповідний лист-звернення є розпорядженні Львівського порталу.

pm91image001

Подаємо текст заяви повністю:

«Ми, керівники та сотники Самооборони Майдану закликаємо ЗМІ, громадських активістів, правозахисників та інших не маніпулювати фактами, не піднімати зайвої істерії, а дати можливість об’єктивно розібратись в кримінальному провадженні проти Володимира Гриняка.

Вважаємо, що переслідування офіцерів – патріотів України це спроба посадити людей, які є доступними, а не втекли; це спроба звести наклеп на офіцерів які допомагали Майдану, а не керували організацією злочинів; це спроба спотворення поняття правосуддя, та перетворення розслідування злочинів проти Майдану в фарс.

Ми підтримали Володимира Гриняка на судовому засіданні і вважаємо переслідування цієї людини антидержавним і несправедливим.

Володимир Гриняк, будучи високопоставленим правоохоронцем у структурі центрального апарату МВС, з самого початку, з грудня 2013 року надавав оперативну інформацію про пересування, плани, кількісний та якісний склад підрозділів «Беркут» та Внутрішніх Війск, задіяних в операціях проти Майдану. Завдяки інформації, наданій Володимиром Гриняком:

– Вдалось відстояти Майдан під час першого штурму в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року;

– Уникнути ще більших жертв під час протистояння на вул. Грушевського 18 лютого 2014 року під час мирної ходи до Верховної Ради України. Саме завдяки інформації наданій Володимиром Гриняком вдалось силами 8 і 9 сотень Самооборони Майдану деблокувати станцію метро “Арсенальна” від бойовиків сепаратистського угрупування «Оплот». Це врятувало життя сотням самооборонців та мирних протестувальників;

– Саме Гриняк забезпечив координацію сил Самооборони Майдану з працівниками міліції, завдяки чому вдалося забезпечити правопорядок на вулицях Києва, після повалення режиму Януковича, запобігти мародерству в будівлі центрального апарату МВС і зберегти цінні докази і документи;

– Гриняк був залучений до операції проти «русской вєсни» на Сході України. Безпосередньо керував діями антисепаратистських об’єднань у Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Одесі;

– З травня 2014 року протягом 309 днів брав участь в АТО в складі Національної Гвардії України. Опікувався нашими добровольчими батальйонами (ім.Кульчицького, “Гарпун”, “Чернігів”, “Львів” та іншими). Брав участь у боях за Іловайськ, Дебальцеве, Лиман, на території Луганщини.

Кримінальне переслідування генерал-майора Володимира Гриняка дає негативний сигнал усім офіцерам МВС, СБУ, ЗСУ, які служили за часів Януковича, але не виконували злочинних наказів, пам’ятаючи що вони давали присягу Народу України, а не зграї злочинців при владі, – підтримували Майдан і продовжують захищати нашу державу зараз. Зневіра і демотивація патріотів – найкращий результат для ляльководів Кремля.

Фото: www.npu.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...