ОСТАННІ НОВИНИ

У 2017 році Грибовицьке сміттєзвалище отримає 40 мільйонів на рекультивацію

|

У 2017 році на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища з бюджету розвитку Львова виділять 40 мільйонів гривень. Про це йдеться у проекті бюджету розвитку міста на наступний рік, який 15 грудня затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

грибовицьке сміттєзвалище

За словами керівника департаменту економічної політики ЛМР Ірини Кулинич, у бюджеті розвитку закладено кошти на придбання нового полігону для сміття у межах області.

«На полігон передбачили 30 мільйонів на придбання. На роботи по рекультивації – це близько 40 мільйонів гривень»,  – зазначила вона.

За її словами, на компенсацію перевізникам вивезення сміття у бюджеті розвитку коштів не передбачено.

Окрім того, на розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво сміттєсортуваного комплексу та полігону ТПВ передбачається 5 млн грн, на будівництво сміттєпереробного комплексу та полігону 10 млн грн.

Варто додати, що у  статутний капітал ЛКП «Львівспецкомунтрансу», що займається вивезенням ТПВ, закладено  75 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно мерія оголосила про пошук земельної ділянки під новий полігон ТПВ.

Також відомо, що більшу частину коштів на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та на будівництво сміттєпереробного заводу дасть Львову у кредит Європейський інвестиційний банк. За цей кредит львів’янам доведеться розраховуватись, ймовірно, до 2037 року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...