ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині двоє чоловіків тримали 59 підпільних гральних закладів

|

На Львівщині поліція викрила 59 підпільних гральних закладів. Оперативники Управління захисту економіки вилучили 570 системних блоків та 900 тисяч гривень. Також обшуки пройшли у двох організаторів даної розгалуженої мережі гральних закладів. Щомісячний прибуток однієї контори складав від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті захисту економіки Нацполіції України.

pm375image003

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області задокументували протиправну діяльність мережі букмекерських контор. У даних закладах відвідувачі мали доступ до азартних ігор. На комп’ютерній техніці було встановлено спеціальне програмне забезпечення.

Окрім того, встановлені організатори мережі букмекерських контор – мешканці Львівської області 32-х та 39-ти років.

59 підпільних гральних закладів функціонували у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиській, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам’янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині.

pm443image006

Також, встановлено, що щомісячний прибуток з одного підприємства мережі складав від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень.

Оперативники УЗЕ  та слідчі обласної поліції провели 61 санкціонованій обшук за місцем знаходження гральних закладів та у помешканнях організаторів.

Поліцейські вилучили 570 системних блоків комп’ютерів із інстальованим спеціальним програмним забезпеченням, об’єднаних у єдину мережу букмекерських контор. Окрім обладнання, 900 тисяч гривень, а також чорнові записи та щоденні звіти адміністрації контор.

pm48image007

Вже тиждень на території країни тривають заходи по припиненню діяльності підпільних гральних закладів. Упродовж цього періоду працівники структурних підрозділів Департаменту захисту економіки припинили діяльність 101 грального закладу.

Поліцейські вилучили 1244 одиниць грального обладнання, з них 31 гральний автомат, 1213 одиниць комп’ютерної техніки та 1,3 мільйони гривень, одержаних від гравців.

Загальна сума вилучено обладнання становить 5 мільйонів гривень.

Фото і відео: lv.npu.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...