ОСТАННІ НОВИНИ

За даними ООН на Донбасі загинули майже 10 тисяч людей

|

З середини квітня 2014 року до 1 грудня 2016 року на Донбасі загинули не менше 9758 осіб, з них понад 2 тисячі – мирні громадяни. Про це заявили в четвер в Управлінні Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ), повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Донбас

Ще близько 22 800 осіб отримали поранення.

У документі УВКПЛ ООН також констатується “провал” з питання імплементації мінських угод, укладених в лютому минулого року.

За повідомленням агентства ЕФЕ, у Всесвітній організації також підкреслили, що обидві сторони конфлікту “не вживають достатньо заходів пересторог для того, щоб уникнути руйнування базових послуг на зразок шкіл, дитячих садів і лікарень”.

В ООН також висловили стурбованість тим, що у жителів районів, в яких тривають бойові дії, немає свободи пересування, а внутрішньо переміщені особи в Луганську і Донецьку “не мають можливості отримувати соціальні пільги”, такі як пенсії.

В УВКПЛ ООН також висловили особливе занепокоєння умовами утримання ув’язнених у вищезазначених районах, оскільки вони можуть зазнавати тортур та інших видів нелюдського спілкування, таких як сексуальне насильство або насильство за гендерною ознакою”.

УП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...