ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові створять Молодіжний симфонічний оркестр України. Коли приходити на прослуховування

|

11 – 12 грудня 2016 року у Львові оберуть тридцять найталановитіших музикантів, які стануть першими учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України.  Прослуховування відбудеться у Палаці Потоцьких, у ньому візьмуть участь 98 молодих музикантів зі всієї України. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

молодіжний оркестр

Для участі у прослуховуванні  11-12 грудня попередньо було подано 166 заявок, середній вік учасників – 14-20 років, це учні звичайних та спеціалізованих музичних шкіл, музичних училищ та академій. Варто відзначити, що заявки подані з усіх куточків України, як з великих міст, так і маленьких сіл Львівської, Київської, Херсонської, Донецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Закарпатської, Волинської, Одеської,Черкаської та Сумської областей.

Створення Молодіжного симфонічного оркестру України відбувається у рамках фестивалю LvivMozArt та за сприяння Міністерства культури України та Бетховенського Фестивалю (м. Бонн, Німеччина), медіа-партнером проекту є Deutsche Welle.

За словами Оксани Линів, ініціатора проекту,  диригента Баварської Державної опери, створення Молодіжного симфонічного оркестру – це унікальний подарунок для України.  Молодим талановитим музикантам, і з боку України, і з боку Німеччини, відкривається чудова нагода попрацювати разом, провести час, насичений творчими подіями. Проект створення Молодіжного симфонічного оркестру – це унікальний музичний та людський досвід, адже це не просто знайомство з німецькими колегами, а можливість стати єдиним колективом.

Нагадаємо, що у рамках участі у складі Молодіжного симфонічного оркестру України передбачено концертний тур Україною (Львів – Київ – Одеса – Харків) та Німеччиною (Бонн, Берлін) в серпні та вересні 2017 року разом з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини. Молоді музиканти матимуть змогу грати в найпрестижніших концертних залах та вдосконалювати свою професійну майстерність під керівництвом доцентів з Берлінського філармонічного оркестру.  Під керівництвом диригента Оксани Линів буде підготовлена програма, до складу якої увійдуть твори українських та німецьких класиків.

«Два фестивалі, які носять імена великих композиторів, Моцарта і Бетховена, планують спільний проект – створення Молодіжного симфонічного оркестру України. Це обіцяє стати подією високого мистецького рівня, – зазначає Найк Вагнер, голова Бетховенського фестивалю.  – Ми дуже радіємо з того приводу, що наш фестиваль цього року звернеться до музичних традицій України,  і таким чином це дозволить творчий обмін між молодими людьми двох країн – обмін, який виходить далеко за рамки суто музичні».

Організатор проекту: ГО «Львів.Моц.Арт.3».

За сприяння Міністерства культури України та Бетховенського Фестивалю.

Медіа-партнер проекту:  Deutsche Welle.

Контактна особа: Ірина Вакуліна, +380639376199, youth.orchestra.ua@gmail.com

Фото: соцмережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...