ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 50 нардепів заповнило е-декларації з порушеннями, - Генпрокуратура

|

Генеральна прокуратура перевірила декларації половини народних депутатів, стосовно 53-х з них матеріали перевірки направлено до Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це на брифінгу повідомила начальник Відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генпрокуратури Валентина Сеник, пише УНІАН.

декларація

«Опрацьовано приблизно половину електронних декларацій народних депутатів. До НАЗК надіслано вже 53 матеріали на вжиття заходів відповідно до закону України про запобігання та протидії корупції. З них щодо несвоєчасного подання декларації — одна інформація. Неповне відображення даних у декларації — 28 інформацій, порушення обмежень щодо сумісництва — 11, порушення обмежень в частині отримання подарунків — 2 інформації», – сказала вона.

Також Сеник додала, що всі ці 53 народних депутати можуть бути притягнуті до адміністративної, а не кримінальної відповідальності, оскільки різниця між задекларованим майном і фактично наявним, є меншою, ніж 250 мінімальних заробітних плат, а інші порушення, виявлені у деклараціях, також караються адміністративно.

Вона пояснила, що адміністративна відповідальність — це стягнення штрафу у розмірі від 850 до 1,7 тис. грн, а також конфіскація майна, а стосовно посадовців, які працюють не на виборних посадах, може бути застосовано відсторонення від таких посад терміном до одного року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...