ОСТАННІ НОВИНИ

Паперова фабрика біля Жидачева отримала нове обладнання за три мільйони євро

|

Кохавинська паперова фабрика, яка розташована у Гніздичеві Жидачівського району, закупила дороге обладнання, яке дозволить суттєво збільшити обсяги виробництва. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

4

Як розповів голова наглядової ради фабрики Михайло Титикало, це обладнання є збірним: частина прийшла із Польщі, Італії та Чехії. Водночас він повідомив, що оснащення, яке було до цього, пропрацювало 80 років.

2

«Нова машина робитиме зі швидкістю більшою у два рази. За чотири години роботи цієї техніки рулоном паперу шириною майже 2,3 метри можна розмотати до Львова і назад до Гніздичева. Така її продуктивність», – пояснив Михайло Титикало.

3

Зараз, за його словами, в місяць фабрика виготовляє 2,5 тисячі тон паперу, а будемо робити 3,5 тонни.

«Наша фабрика робить 40% всієї продукції на експорт (здебільшого туалетний папір та паперові рушники). Возимо у Чехію, Румунію, Угорщину та Білорусь та Молдову. Цього року відкрили для себе ринок Голландії. Але, на жаль, не могли їх забезпечити необхідною кількістю паперу, проте це оснащення дозволить задовольнити потреби партнерів», – сказав голова наглядової ради фабрики.

1

«Нині на підприємстві працює 300 осіб, додатково куплена нова машина, в яку інвестовано три мільйони євро. Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%. Лише цього року прибутки фабрики склали 70 мільйонів гривень. Це доходи у бюджети усіх рівнів, які згодом використають для розвитку інфраструктури району та області», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Фото: ЛОДА

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...