ОСТАННІ НОВИНИ

Матір, яка дев'ять днів морила голодом своїх дітей, взяли під варту

|

20-річну жінку, яка залишила вмирати від голоду своїх дітей, взяли під варту. Про це у Facebook повідомив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

1

«Владу взяли під варту. Її адвокати намагались спростувати рішення суду, аргументуючи, що у неї маленька дитина. Але на той час вже було рішення про відібрання новонародженої дитини, тому старання адвокатів виявились марними», – написав він.

У 20 років троє дітей (юридично від 2-х, а фактично від 3-х чоловіків). Влада – дівчина з багатодітної сім’ї, де була четвертою дитиною. Зі слів близького родича вона була у родині найлегковажнішою. Як наслідок – завагітніла у 16 років.

Дивлячись на її сторінки у соціальних мережах і чуючи відгуки родичів – ніхто навіть не міг уявити, що таке могло статися. Всі близькі у шоковому стані від того, що відбулося. Також вони хочуть брати участь у вихованні цих дітей. Всіх родичів та друзів будуть допитувати у ході розслідування. Сподіваємось, що стане відомо більше інформації про те, що трапилось.

З показів родичів, друзів та інтернет-листування Влади стало відомо, що вона постійно зверталась до них з проханням про фінансову допомогу, говорячи, що Аня (дівчинка, яка залишилась живою) має пухлину головного мозку і потребує постійного лікування (це лікарі спростували). Також, деякі з близьких родичів до останнього не знали, що у Влади повинна була з’явитися третя дитина».

Патрульна поліція повідомила, що викликів не було і що вони не виїжджали за цією адресою: «Хочу ще раз наголосити, що інформація про виклик поліції, яка була оприлюднена у моїй попередній публікації була отримана з показів сусідів, які спочатку говорили, що чули, як діти плачуть і що поліція приїжджала, а вже наступного дня відмовлялися від своїх слів і не хотіли спілкуватись. Думаю, що коли допитають сусідів, буде більш зрозуміло, як було насправді».

Стан Ані поступово покращується. Сьогодні дівчинку вже планували перевести до звичайної палати, але вирішили все ж залишити у палаті інтенсивної терапії, щоб обмежити її контакт з оточуючими. Адже для Ані навіть найменша увага сторонніх – великий стрес. До речі, відвідати доньку приходив біологічний батько і бабуся.

Новонароджена дитина Влади у гарному стані. Доглядає за нею бабуся (мати співмешканця, від якого дитина)

Сьогодні засідала комісія з питань захисту дітей Голосіївської РДА, щодо вирішення питання про позбавлення батьківських прав. Було прийнято рішення про підготовку та подачу заяви до суду щодо позбавлення батьківських прав Владислави та Олексія, біологічного батька, відносно Ані.

Ця історія ще раз доводить, що під віртуальним благополуччям дуже часто може приховуватись величезна проблема, яка закінчується трагедією. Всім державним органам потрібно приділяти особливу увагу таким сім’ям, щоб запобігати подібним трагедіям.

Ми можемо звинувачувати Владу, але зараз нас більше цікавить, що ж все-таки відбулося у її житті і умовах, у яких вона росла, та що призвело до цієї трагедії. Саме ця інформація (хотілося б) допоможе нам у майбутньому не допустити подібних випадків.

Будьте уважні до життя чужих дітей і бережіть та любіть власних!», – написав він.

Як повідомляв Львівський портал, у Києві мати на 9 днів залишила своїх двох дітей самих вдома, наслідок цього її син помер з голоду, а донька потрапила у реанімацію. 

Фото: з сторінки Влади у соціальній мережі

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...