ОСТАННІ НОВИНИ

З нового року львів’яни витрачатимуть більше на квартплату

|

З 1 січня у зв’язку із підняттям мінімальної заробітної плати до 3200 грн у Львові переглянуть тариф на вивезення твердих побутових відходів. Про це сьогодні, 7 грудня. Під час прес-конференції розповів член постійної комісії із питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради

tarifi

«Враховуючи перегляд мінімальної зарплати, буде переглядатися розмір тарифу на вивезення ТВ. Зараз у тарифах львів’ян закладено вивезення сміття до грибович. Ми могли би закласти в бюджеті  витрати на вивезення сміття на 50 км, і тоді бюджет буде нести менші витрати для компенсації перевізникам. І місто не буде витрачати таких великих сум»,- зазначив він.

За його словами, дані для розрахунку тарифу на вивезення ТПВ закладає держава.

«А компетенція в затвердженні тарифів –  у виконавчого комітету міськради. За попередніми оцінками, зростання очевидно буде… Затвердження тарифів здійснюється у тоннах, яка розбивається на норму для відповідних мешканців. Також, до приладу, ОСББ можуть замовляти вивезення не за нормами, а за фактом – наповнився контейнер – вивезти, чи за іншими механізмами», – пояснив він.

Раніше начальник департаменту житлового господарства Сергій Бабак зазначав Львівському порталу, що у мрії не виключають підняття тарифів для  львів’ян.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...