ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівському ярмарку продаватимуть сувеніри, виготовлені дітьми з Донбасу

|

П’ять днів, з 22 до 26 грудня, у Львові триватиме благодійна виставка вишитих сувенірів, змайстрованих руками діточок, що постраждали внаслідок війни на Сході України. Волонтерський проект «Вишиті мрії» презентує роботи із Сіверська, Костянтинівки, Дружківки, Слов’янська, Званієвки, Краматорська, а також громади лемків із Донеччини. Відкриття відбудеться об 11:00 год. 22 грудня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

029_1481106919_613x459-75_3_0

«З метою допомоги дітям у травні 2015-го року започатковано волонтерський проект «Вишиті мрії. У рамках якого вже проведено 120 занять для 140 дітей та їхніх батьків у Донецькій області (Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ)», – розповідає організатор, пластун зі Сходу Максим Потапчук.

Проект, зокрема, сприяє творчому розвитку, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальній адаптації, вивченню українських звичаїв та традицій.

Крім Львова, подібні виставки-ярмарки вже відбувались у інших містах України, Верховній Раді України, а також Хорватії та Словаччині. Всі отримані кошти передаватимуться дітям для подальшого вдосконалення творчих навичок та на лікування.

Серед партнерів – компанія «Львівські ярмарки», Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська Рада, Національна Скаутська Організація України ПЛАСТ та Пластуни із Донеччини.

Детальна інформація за номером телефону: 099 140 50 29, голова ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті» Максим Потапчук, liberiLiberati@gmail.com.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...